Ученици 6/1 ОШ „Рада Миљковић“, са  својим професоркама Звезданом Петровић и Весном Стојановић, желели су да помогну деци која су обухваћена програмом Народне кухиње. У складу са промоцијом правилне исхране прикупили су одређену количину воћних сокова који ће у уторак бити подељени у оквиру редовне расподеле оброка у Црвеном крсту Јагодина. 

Захваљујемо се деци и њиховим професоркама на исказаној хуманости и надамо се да ће бити добар пример својим вршњацима.