Данас је у Јагодини одржана јубиларна Тортијада у организацији Удружења „Слатки осмех“ . Осим наших суграђанки учествовао је велики број гостију из земље и иностранства. Бројни посетиоци су могли да виде прелепе торте направљене са пуно љубави и маште. Сви учесници су показали своју хуманост и њиховим даривањем обрадовали су чланове удружења и породице са четворо и више деце. Црвени крст Јагодина се захваљује организаторима на слатким даровима који ће бити подељени уз редован оброк у Народној кухињи.
Удружењу ,, Слатки осмех“ честитамо јубилеј и желимо пуно успеха у даљем раду.











