Данас је у просторијама дечијег вртића „Пионир“ у Јагодини одржана осмомартовска акција Доборовољног давања крви од 9:30 до 14 сати. У акцији су учествовале васпитачице и запослени у предшколским установама на територији Општине Јагодина. Прикупљене су 29 јединице крви, а чак 17 жена први пут су дале крв. Акција је изведена у сарадњи предшколске установе „Пионир“, Црвеног крста Јагодина и службе трансфузије Опште болнице у Јагодини.










































