Јагодина
Архива вести
Посетиоци

Flag Counter

Данас је на стадиону фудбалског клуба Јагодина, од 10 часова одржана традиционална хуманитарна акција “Трка за срећније детињство” уз учешће деце из Јагодинских основних и средњих школа. Ова акција је имала слоган “Имамо циљ, дођи на старт”,  и окупила је велики број деце у женској и мушкој конкуренцији. Победницима су уручене медаље и пригодни поклони, док је основна школа Бошко Ђуричић добила прелазни пехар намењен најуспешнијој школи. 

Велику помоћ у реализацији ове манифестације Црвени крст Јагодина имао је од ЈАССЕ, Фудбалског клуба Јагодина, Атлетског савеза, директора и наставника Јагодинских школа којима се овом приликом захваљујемо.

ПОБЕДНИЦИ – ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

1 и 2 разред девојчице

1. Суботић Марија ОШ”Рада Миљковић”

2. Васић Марина ОШ “Љубиша Урошевић”

3. Петровић Марија ОШ “Горан Остојић”

 

1 и 2 разред дечаци

1. Ашанин Аљоша ОШ “Горан Остојић”

2. Марковић Небојша “ОШ Бошко Ђуричић”

3. Станковић Никола ОШ”Милан Мијалковић”

 

3 и 4 разред девојчице

1. Марковић Јана ОШ “Бошко Ђуричић”

2. Штетић Тамара ОШ “Бошко Ђуричић”

3. Вујичић Лена ОШ “Бошко Ђуричић”

 

3 и 4 разред дечаци 

1. Пејчић Матија ОШ “Бошко Ђуричић”

2. Нишавић Мартин ОШ “Бошко Ђуричић”

3. Маленовић Лазар ОШ “Горан Остојић”

 

5 и 6 разред девојчице 

1. Ђокић Анастасија ОШ “Бошко Ђуричић”

2. Младеновић Николина ОШ “Бошко Ђуричић”

3. Марковић Наталија ОШ “Горан Остојић”

 

5 и 6 разред дечаци

1. Радојковић Срђан ОШ “Рада Миљковић”

2. Костић Богдан ОШ “Горан Остојић”

3. Маровић Матеја ОШ “Рада Миљковић”

 

7 и 8 разред девојчице

1. Тодоровић Јелена ОШ “Рада Миљковић”

2. Јовановић Ива ОШ “Горан Остојић”

3. Стојановић Петра ОШ “Горан Остојић”

 

7 и 8 разред дечаци

1. Јовановић Давид ОШ “Горан Остојић”

2. Нојкић Марко ОШ “Горан Остојић”

3. Марковић Михајло ОШ “Милан Мијалковић

 

ПОБЕДНИЦИ – СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

Девојке

1. Делетић Катарина ЕГШ “Никола Тесла”

2. Јевремовић Ивана МШ “Милутин Миланковић”

3. МАринковић Слађана МШ “Милутин Миланковић”

 

Момци

1. Гојковић Никола ЕГШ “Никола Тесла”

2. Нојкић Саша ЕГШ “Никола Тесла”

3. Стевановић Немања ЕГШ “Никола Тесла”

 

Print Friendly, PDF & Email